Dla firm

W TC Studio wykonujemy nadruki na koszulkach i materiałach reklamowych metodą termotransferu i sitodruku. Zajmujemy się także wykonywaniem ilustracji i grafik cyfrowych i tradycyjnych.

W celu wyceny zamówienia zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Gwarantujemy szybką odpowiedź.

Zapraszamy również do zapoznania się z cennikiem dostępnym tutaj.

NASZE USŁUGI:

SITODRUK to sposób nadruku z długą tradycją i odznaczający się wyjątkową trwałością. Nadaje się do większych nakładów z ograniczoną ilością kolorów. Koszulki, torby czy inne gadżety reklamowe zadrukowane przy wykorzystaniu sitodruku charakteryzują się bardzo długą żywotnością nadruków i odpornością na spieranie czy intensywne użytkowanie produktów.

Nadruki wykonujemy na tekstyliach w większości z bawełny organicznej. Każdy rodzaj tekstyliów, na których drukujemy, został uprzednio przez nas przetestowany pod kątem trwałości. Mamy zatem pewność, że finalny produkt, który wyślemy do Ciebie, spełni Twoje oczekiwania.  

GRAFIKA KOMPUTEROWA – Specjalizujemy się w tworzeniu grafiki wektorowej, a także przygotowujemy grafiki do wydruku (DTP). Tworzymy ilustracje i grafiki z przeznaczeniem do publikacji online jak i wydruku.

ILUSTRACJA TRADYCYJNA – Wykonujemy ilustracje na zlecenie. Preferujemy techniki wodne (akwarela, tusz, gwasz), kredki oraz markery alkoholowe. Tematami naszych prac najczęściej jest fauna i flora oraz ozdobne motywy. Tworzymy najczęściej w stylu semi realistycznym.