Witaj w naszej pracowni!

Miło nam, że nas odwiedzasz

Nazywamy się Katarzyna i Marek Drozd, i od 2015 roku działamy jako studio kreatywne pod nazwą TC Studio. Od tamtego czasu tworzymy i pokazujemy jak tworzyć.

Jesteśmy zwolennikami kreatywnego stylu życia. Pasjonujemy się grafiką zarówno komputerową jak i warsztatową, tworzeniem ilustracji, nadruków i projektami typu 'zrób to sam’. Chcemy propagować to podejście wśród ludzi w każdym wieku. Twórcze myślenie nie daje naszym szarym komórkom zardzewieć!

Wiemy, że osób podobnych nam jest więcej. Chcemy do nich docierać i pokazywać, że działalność twórcza może być częścią ich życia, czy to w hobbystycznym czy zawodowym wymiarze.

Przez kilka lat naszej działalności stworzyliśmy bazę wiedzy zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych twórców.

Jednym z ostatnich naszych osiągnięć jest również stworzenie dwóch pierwszych instrukcji dotyczących tematyki sitodruku. Są to przełomowe produkty na polskim rynku. W przyszłości planujemy kolejne publikacje oraz kursy on-line.

Organizujemy również praktyczne i merytoryczne warsztaty z zakresu sitodruku i zdobienia odzieży.

Jeśli trafiłeś do naszego miejsca w sieci, serdecznie Cię witamy i zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszym blogu, a jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub skorzystać z naszych usług, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.